شما از همکاری کردن با افراد مناسب و متعهد میتوانید به قله های موفقیت برسید. پس همین حالا فرد مورد نظر خود را پیدا کنید یا  توانائیهای شخصی خود را به کسانی که به دنبال افراد شایسته هستند نشان دهید.

خیلی می بینیم یا می شنویم که فلانی با مدرک تحصیلی بالا الان با یه حقوق نا مناسب و شاید فعالیت توی شغلی که اصلاً به تخصصش مربوط هم نمیشه داره روزگارش و میگذرونه یا بهتره بگیم داره وقتش وتلف میکنه و ازون طرف صاحبان مشاغل و صنایعی رو داریم که از نبود تخصص لازم توی  محیط کارشون  دارند متضرر میشوند و هزینه های کلانی بابت این کار دادند یا دارند هنوز هم هزینه میکنند ...

چرا از بستری که برای اینکار میتونه راهگشا و توی حل مشکل اشتغال کمک رسان باشه استفاده نکنیم!؟  اگر تخصصی دارید یا حتی نیاز دارید که متخصصی رو استخدام کنید.  اطلاع رسانی کنید و گسترشش بدید ( مجانی آگهی کنید  و به اشتراک بگذارید ) تا اون شغل یا فرد مورد نظر شما بتونه باهاتون ارتباط برقرار کنه و گزینه " برد - برد"  توی زندگیتون رقم بخوره و موفقیت و پیشرفت روز افزون توی کار یا تجارتتون با رضایت شغلی و استخدام مناسب نیروی انسانی که خیلی مهمه در دنیای پر رقابت کنونی، حاصل بشه.

استخدام
موفقیت فردی و سازمانی
در گرو استخدام خوب و شغل مناسب

جدیدترین آگهی ها

موسسه حسابداری و مالیاتی مفی سهند
(خدمات / حسابداری)

موسسه حسابداری و مالیاتی مفی سهند

باربری کرمان
(حمل ونقل / باربری)

باربری کرمان

پرستار کودک - پرستار سالمند - پرستار در منزل
(خدمات پزشکی / پزشک و پرستار)

پرستار کودک - پرستار سالمند - پرستار در منزل